Gdzie instalujemy nasze panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika Bełchatów

Proponujemy nowoczesne, markowe i wydajne panele fotowoltaiczne dla domu i biznesu. Oferta jest skierowana do osób prywatnych, przedsiębiorców i gospodarstw rolnych z Bełchatowa i okolic, którzy chcą wykorzystać zalety instalacji fotowoltaicznych. Własne moduły PV zamontowane na gruncie czy dachu zwiększą bezpieczeństwo energetyczne i przyczynią się do poprawy kondycji lokalnego środowiska. Fotowoltaika to wymierne korzyści!

Fotowoltaika

Fotowoltaika Bełchatów

W województwie łódzkim jesteśmy czołowym dostawcą nowoczesnych urządzeń do pozyskiwania energii elektrycznej pochodzącej z promieniowania słonecznego. Fotowoltaika w Bełchatowie oferowana jest wszystkim podmiotom, chcącym zamontować panele fotowoltaiczne dla swojego domu lub budynku w którym prowadzona jest działalność gospodarcza.

Do prawidłowego działania instalacji fotowoltaicznych niezbędne są inwertery (falowniki). Ich zadanie polega na przetwarzaniu prąd stałego generowanego przez ogniwa fotowoltaiczne na przemienny, który można wykorzystać na potrzeby własne lub oddać do sieci. Wśród kluczowych właściwości, jakie muszą spełniać te podzespoły, należy wymienić wysoką sprawność, niezawodność, działanie w pobliżu punktu mocy maksymalnej. W naszej ofercie mamy nowoczesne i sprawdzone urządzenia, które zapewniają bezproblemowe działanie montowanych przez nas instalacji fotowoltaicznych. Wyposażone są również w aplikacje, umożliwiające podgląd działania instalacji w trybie ciągłym.

Dlaczego warto posiadać instalację fotowoltaiczną?

Obniżenie rachunków za prąd

Rachunki niższe nawet o 90%!

Czysta i ekologiczna energia

Średnia domowa instalacja (5kWp) ogranicza emisję CO2 o ponad 100 ton w ciągu 25 lat

Zabezpieczenie się przed podwyżkami

Ponad 25 lat ochrony swoich rachunków za energię elektryczną

Bezobsługowe i długowieczne użytkowanie

Brak kosztów serwisu Ponad 25 lat działania instalacji

Szybki zwrot z inwestycji

Ulgi podatkowe, dofinansowania do inwestycji oraz darmowa energia słoneczna dają nawet 15-20% zysku rocznie z zainwestowanej kwoty

Łatwa i szybka instalacja

Średnio 2-3 dni od momentu rozpoczęcia montażu

Panele fotowoltaiczne Bełchatów

Podstawowym elementem każdej instalacji fotowoltaicznej są panele fotowoltaiczne. W Bełchatowie i okolicy ich zakup może zostać częściowo sfinansowany z programów rządowych dotujących urządzenia do konwersji energii słonecznej na elektryczną. Wśród nich należy wskazać ogólnopolski program „Mój Prąd”, z którego mieszkańcy miasta i okolic mogą uzyskać bezzwrotną pomoc finansową w wysokości 3000 złotych przeznaczoną na nabycie ogniw PV, falowników i elementów montażowych. W celu pozyskania środków nasi doradcy i eksperci z zakresu fotowoltaiki służą fachową pomocą!

Instalacje fotowoltaiczne Bełchatów

Zgodnie z ideą ekorozwoju należy dążyć do maksymalizacji wykorzystania odnawialnych źródeł i zasobów energetycznych. W realizację tej koncepcji idealnie wpisują się instalacje fotowoltaiczne, które w Bełchatowie i całym województwie Łódzkim oferuje nasza firma. Proponujemy usługi z zakresu fotowoltaiki obejmujące indywidualnie dopasowany projekt, montaż paneli słonecznych i fachową opiekę posprzedażową. Mamy również najlepsze ceny. Przekonaj się o tym samemu!

Zamów bezpłatny audyt fotowoltaiczny

    * pola obowiązkowe

    Wysyłając do nas wiadomość, akceptujesz nasze zasady przetwarzania danych. Zobacz politykę prywatności.

    Masz więcej pytań? Napisz do nas!