Gdzie instalujemy nasze panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika Płock - zmniejsz rachunki za prąd

W zakresie naszych usług znajduje się doradztwo, sprzedaż i obsługa serwisowa fotowoltaiki w Płocku i całym województwie mazowieckim. Jeżeli jesteś zwolennikiem technologii przyjaznej dla środowiska, nasza propozycja jest skierowana do Ciebie. Oferujemy panele fotowoltaiczne światowych liderów w produkcji urządzeń do konwersji promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Instalacje fotowoltaiczne zapewniają niższe rachunki za prąd i ochronę przed podwyżkami cen prądu!

Fotowoltaika

Instalacje fotowoltaiczne Płock

Nasze inwestycje realizujemy dla gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych oraz podmiotów gospodarczych w Płocku. Fotowoltaika umożliwia konwersję promieniowania słonecznego na darmowy i ekologiczny prąd.

Jako profesjonalne przedsiębiorstwo zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowany personel do obsługi klienta, projektowania instalacji OZE i ich montażu. Pomożemy Ci w doborze paneli fotowoltaicznych dopasowanych do zapotrzebowania energetycznego Twojego domu lub firmy. Efektywność, sprawność, skuteczność – to trzy naczelne zasady, którymi kieruje się zespół Polskiego Centrum Fotowoltaiki podczas realizacji każdego zlecenia. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

pcf mapa plock

Dlaczego warto posiadać instalację fotowoltaiczną?

Obniżenie rachunków za prąd

Rachunki niższe nawet o 90%!

Czysta i ekologiczna energia

Średnia domowa instalacja (5kWp) ogranicza emisję CO2 o ponad 100 ton w ciągu 25 lat

Zabezpieczenie się przed podwyżkami

Ponad 25 lat ochrony swoich rachunków za energię elektryczną

Bezobsługowe i długowieczne użytkowanie

Brak kosztów serwisu Ponad 25 lat działania instalacji

Szybki zwrot z inwestycji

Ulgi podatkowe, dofinansowania do inwestycji oraz darmowa energia słoneczna dają nawet 15-20% zysku rocznie z zainwestowanej kwoty

Łatwa i szybka instalacja

Średnio 2-3 dni od momentu rozpoczęcia montażu

Panele fotowoltaiczne Płock

Technologią wykorzystującą promieniowanie słoneczne do wytwarzania energii elektrycznej na potrzeby domowe i biznesowe jest fotowoltaika. W naszej ofercie skierowanej do mieszkańców Płocka i okolic są panele fotowoltaiczne renomowanych marek oraz inwertery o różnej mocy z możliwością rozbudowy o inteligentne systemy magazynowania energii.

Instalacje fotowoltaiczne Płock

Naszym klientom oferujemy wiele wariantów i opcji wykorzystania fotowoltaiki na potrzeby użytku domowego, handlowego i przemysłowego. W przypadku budownictwa mieszkaniowego w Płocku instalacje fotowoltaiczne mogą być dodatkowo uzupełnione przez nowoczesne urządzenia grzewcze – pompy ciepła. Umożliwia to obniżenie rachunków za ogrzewanie domu, a także wyeliminowania spalania paliw kopalnych powodujących smog. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo i zróżnicowanej oferty urządzeń fotowoltaicznych. Z nami stworzysz innowacyjny i samowystarczalny energetycznie dom, gospodarstwo lub siedzibę firmy!

Fotowoltaika — Płock

Chciałbyś zacząć korzystać z odnawialnego źródła energii? Masz w planach odejście od tradycyjnego kotła na opał na rzecz fotowoltaiki i pompy ciepła? Jesteś w dobrym miejscu. Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu instalacji zarówno dla gospodarstw domowych, rolnych, jak i podmiotów gospodarczych. Klientom z Płocka oferujemy kompleksowe wsparcie — od projektowania, poprzez dobór odpowiednich paneli fotowoltaicznych, aż po montaż systemu i jego ewentualne serwisowanie. Przekonaj się sam!

Przejdź na zieloną stronę mocy

Nie da się ukryć, że fotowoltaika góruje dziś na tle innych OZE, stając się coraz bardziej powszechnym rozwiązaniem. Dlaczego? Ponieważ gwarantuje uniezależnienie się od dostawców energii, pozwala sporo zaoszczędzić, a przy tym jest w pełni bezpieczną dla środowiska inwestycją, przyczyniając się do znacznej redukcji emisji CO2. Najlepsza fotowoltaika dostosowana do indywidualnych potrzeb, atrakcyjna cena, a przy tym profesjonalna i doświadczona kadra to tylko część tego, co mamy do zaoferowania dla Klientów zamieszkujących Płock lub okolice. Zapraszamy do współpracy!

Zamów bezpłatny audyt fotowoltaiczny

    * pola obowiązkowe

    Wysyłając do nas wiadomość, akceptujesz nasze zasady przetwarzania danych. Zobacz politykę prywatności.

    Masz więcej pytań? Napisz do nas!