Gdzie instalujemy nasze panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika Siedlce

Dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna umożliwia pełne pokrycie zapotrzebowania budynku na prąd. Panele słoneczne to korzystne rozwiązanie zarówno dla domowych finansów i przyrody. Zainwestuj w fotowoltaikę w Siedlcach i pożegnaj wysokie rachunki za prąd! Doradzamy, projektujemy, montujemy, serwisujemy. Z nami stworzysz swoją fotowoltaiczną minielektrownię i uniezależnisz się od wciąż rosnących cen prądu!

Fotowoltaika

Panele fotowoltaiczne Siedlce

Nasze solary to solidne i efektywne urządzenia o uniwersalnym charakterze. W Siedlcach panele fotowoltaiczne montujemy na każdym typie nieruchomości. Moduły fotowoltaiczne można założyć na pokryciu dachowym, elewacji budynku lub stworzyć instalacje fotowoltaiczne ustawione bezpośrednio na gruncie. Zamawiając fotowoltaikę w PCF, masz pewność:

  • atrakcyjnych cen bez żadnych kruczków,
  • szybkiego i solidnego montażu,
  • otrzymania instalacji bardzo wysokiej jakości ,
  • profesjonalnej obsługi serwisowej.

Jesteś zainteresowany zakupem technologii fotowoltaicznej? Skontaktuj się z naszymi ekspertami OZE. Odpowiedzą na Twoje każde pytanie!

Dlaczego warto posiadać instalację fotowoltaiczną?

Obniżenie rachunków za prąd

Rachunki niższe nawet o 90%!

Czysta i ekologiczna energia

Średnia domowa instalacja (5kWp) ogranicza emisję CO2 o ponad 100 ton w ciągu 25 lat

Zabezpieczenie się przed podwyżkami

Ponad 25 lat ochrony swoich rachunków za energię elektryczną

Bezobsługowe i długowieczne użytkowanie

Brak kosztów serwisu Ponad 25 lat działania instalacji

Szybki zwrot z inwestycji

Ulgi podatkowe, dofinansowania do inwestycji oraz darmowa energia słoneczna dają nawet 15-20% zysku rocznie z zainwestowanej kwoty

Łatwa i szybka instalacja

Średnio 2-3 dni od momentu rozpoczęcia montażu

Panele słoneczne Siedlce

Oferujemy kompleksową obsługę w Siedlcach i całym województwie Mazowieckim. Panele słoneczne montowane są na podstawie sporządzanych analiz techniczno-ekonomicznych uwzględniających potrzeby Klienta, warunki oraz lokalizację inwestycji.. Po wykonaniu audytu fotowoltaicznego obiektu, zespół profesjonalnych techników Polskiego Centrum Fotowoltaiki dokona instalacji urządzeń fotowoltaicznych.

Instalacje fotowoltaiczne Siedlce

W województwie mazowieckim jesteśmy regionalnym liderem w dostarczaniu nowoczesnych i wydajnych systemów do efektywnego pozyskiwania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Montowane w Siedlcach instalacje fotowoltaiczne są bezpieczne w użytkowaniu i nie sprawiają kłopotów w codziennej obsłudze. Fotowoltaika to technologia przyjazna dla człowieka oraz otaczającej go fauny i flory.
PCF to sprawdzony, rzetelny partner i specjalista od odnawialnych zasobów energetycznych. Zamów bezpłatny audyt energetyczny i ciesz się własną domową lub firmową elektrownią słoneczną!

Zamów bezpłatny audyt fotowoltaiczny

    * pola obowiązkowe

    Wysyłając do nas wiadomość, akceptujesz nasze zasady przetwarzania danych. Zobacz politykę prywatności.

    Masz więcej pytań? Napisz do nas!