Gdzie instalujemy nasze panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika Płońsk

Odnawialne źródła energii to przyszłość energetyki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które realizujemy na terenie Płońska i okolicznych miejscowości. W codziennej pracy korzystamy wyłącznie z modułów renomowanych marek, a pracujący w naszych szeregach członkowie ekip montażowych dysponują szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie fotowoltaiki. Ciesz się czystą energią prosto ze słońca, powierzając nam instalację PV już dziś!

Gdzie sprawdzą się panele fotowoltaiczne?

Prąd potrzebny jest do życia każdemu. Z tego powodu podejmujemy się realizacji zleceń na montaż fotowoltaiki dla Klientów indywidualnych posiadających domy jednorodzinne, biznesowych (np. różnego rodzaju przedsiębiorstw i firm), a także gospodarstw rolnych oraz wspólnot mieszkaniowych. Co ważne, świadczymy w pełni profesjonalne usługi, gwarantując pełne wsparcie na każdym etapie — od planowania instalacji aż po jej montaż i ewentualne serwisowanie.

Polskie Centrum Fotowoltaiki — atuty

Działając na obszarze Płońska, ale nie tylko, zapewniamy indywidualne podejście, służąc fachowym doradztwem każdemu z naszych Klientów. Staramy się proponować rozwiązania w szerokim przedziale cenowym, dlatego znajdziesz u nas zarówno produkty przystępne cenowo o świetnych parametrach, jak i asortyment premium dla bardziej wymagających. Naszym niewątpliwym atutem są doświadczone ekipy montażowe, a także fakt, iż oferujemy kompleksową obsługę — montaż, serwis, pomoc w uzyskaniu dotacji lub dofinansowań czy też wsparcie w wykupieniu właściwego ubezpieczenia.

Instalacja fotowoltaiczna Płońsk – korzyści

Obniżenie rachunków za prąd

Rachunki niższe nawet o 90%!

Czysta i ekologiczna energia

Średnia domowa instalacja (5kWp) ogranicza emisję CO2 o ponad 100 ton w ciągu 25 lat

Zabezpieczenie się przed podwyżkami

Ponad 25 lat ochrony swoich rachunków za energię elektryczną

Bezobsługowe i długowieczne użytkowanie

Brak kosztów serwisu Ponad 25 lat działania instalacji

Szybki zwrot z inwestycji

Ulgi podatkowe, dofinansowania do inwestycji oraz darmowa energia słoneczna dają nawet 15-20% zysku rocznie z zainwestowanej kwoty

Łatwa i szybka instalacja

Średnio 2-3 dni od momentu rozpoczęcia montażu

Fotowoltaika dla zainteresowanych z Płońska

Wychodzimy z założenia, że PV to duża inwestycja, dlatego warto zadbać o nią w każdym calu. W swojej codziennej pracy korzystamy z produktów renomowanych marek, takich jak Hyundai, Trina Solar, Kaisai, Atlantic, SolarEdge, FoxESS czy Huawei, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania, niska awaryjność oraz doskonała odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Powierz nam montaż fotowoltaiki na terenie Płońska już dziś. Zapraszamy do współpracy!

Zamów bezpłatny audyt fotowoltaiczny

    * pola obowiązkowe

    Wysyłając do nas wiadomość, akceptujesz nasze zasady przetwarzania danych. Zobacz politykę prywatności.

    Masz więcej pytań? Napisz do nas!