Pompy ciepła Warszawa

Bezpieczny, korzystny finansowo, przyjazny dla środowiska, łatwy w obsłudze — idealny system grzewczy powinien spełniać wszystkie nasze potrzeby, zapewniając oszczędność pieniędzy, doskonałą wydajność działania, ekologiczność, a także wieloletnią niezawodność. Osoby, które chcą postawić na taką instalację, coraz częściej decydują się więc na montaż pompy ciepła będącej świetnym rozwiązaniem zarówno dla domów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Nowoczesne urządzenia tego typu gwarantują utrzymanie komfortowych warunków termicznych we wnętrzu, niskie koszty eksploatacji, a także nie emitują żadnych szkodliwych substancji. W naszej firmie zajmujemy się zatem instalacją pomp ciepła na terenie Warszawy, pozostałych miast woj. mazowieckiego oraz innych regionów.

Dlaczego warto postawić na pompę ciepła?

Zalety pomp ciepła sprawiają, że urządzenia te stanowią idealny wybór dla domów jednorodzinnych czy siedzib przedsiębiorstw zlokalizowanych z dala od centrów dużych miast. Równie dobrze mogą jednak być wykorzystywane także w innych miejscach, spełniając swoje zadanie przez długie lata. Korzystanie ze sprzętu tego rodzaju wiąże się ze znacznymi oszczędnościami — pompa ciepła nie wymaga zakupu paliwa ani budowy zbiorników do jego przechowywania, a do tego cechuje się niskimi kosztami eksploatacji. Co więcej, jej używanie jest w pełni ekologiczne, eliminuje konieczność obsługi pieca, nie stanowi zagrożenia (jak np. kocioł gazowy) i przede wszystkim — wyróżnia się wysoką wydajnością gwarantującą komfort termiczny bez względu na porę roku, ogrzewając zimą lub chłodząc latem.

Profesjonalny montaż pompy ciepła — Warszawa i nie tylko


Do zalet pomp ciepła należy też zaliczyć bezproblemowy montaż możliwy zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach — tym właśnie zajmujemy się w naszej firmie. Oferujemy profesjonalne projektowanie instalacji wykorzystujących pompy w oparciu o indywidualne wymagania oraz specyfikę obiektu, a także dobór odpowiednich urządzeń pochodzących od zaufanych marek. Po akceptacji projektu przystępujemy zaś do realizacji zlecenia montażu pompy ciepła i jej uruchomienia wraz z udzieleniem niezbędnych wskazówek dotyczących użytkowania. W razie potrzeby Klienci z Warszawy, innych miast woj. mazowieckiego lub pozostałych województw mogą też liczyć na usługi fachowego serwisu.

Wysokiej klasy sprzęt dla Klientów indywidualnych i biznesowych w woj. mazowieckim

Dysponujemy nowoczesnym, niezawodnym sprzętem o wysokiej wydajności działania, spełniającym różnorodne potrzeby — od tańszych, ale funkcjonalnych pomp ciepła po modele premium dla szczególnie wymagających. Poza projektowaniem, montażem i serwisem proponujemy też integrację systemu grzewczego z instalacją fotowoltaiczną, jak również zajęcie się wszelkimi formalnościami związanymi na przykład z uzyskaniem dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze”. Chcesz postawić na pompę ciepła w swoim domu albo firmie w woj. mazowieckim? Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pompy ciepła – dlaczego warto:

Energooszczędność

wysoka efektywność energetyczna (A++) i niskie koszty eksploatacji

Wielofunkcyjność

grzanie ale również możliwość chłodzenia w lecie

Bezpieczeństwo i długa żywotność

nie ma ryzyka wybuchu, pożaru lub zaczadzenia a żywotność pomp ciepła to ponad 20 lat.

Wygoda i komfort w użytkowaniu

nie ma potrzeby czyszczenia czy rozpalania w piecu

Uniwersalność

możliwość montażu w budynkach nowych jak i istniejących

Szybki i łatwy montaż

podłączenie do istniejącej instalacji

Zapraszamy do kontaktu

    * pola obowiązkowe

    Wysyłając do nas wiadomość, akceptujesz nasze zasady przetwarzania danych. Zobacz politykę prywatności.

    Zobacz naszą pozostałą ofertę