Gdzie instalujemy nasze panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika Starachowice

W PCF oferujemy instalację paneli fotowoltaicznych oraz magazynów energii w Starachowicach i wielu innych polskich miejscowościach. Przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowaną ofertę nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą Ci cieszyć się własnym źródłem energii elektrycznej, niezależnie od dostawców komercyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą darmowy audyt, duży wybór podzespołów (modułów fotowoltaicznych, falowników, optymalizatorów mocy, magazynów energii), a także profesjonalny montaż i krótki czas realizacji projektu w Twoim domu, firmie czy gospodarstwie rolnym.

Fotowoltaika

Panele fotowoltaiczne Starachowice

Jeśli troska o środowisko naturalne jest Ci bliska i jednocześnie chcesz oszczędzić na opłatach za prąd, fotowoltaika jest dla Ciebie! Korzystając z naszej oferty, masz pewność, że zamówione panele przyniosą Ci zwrot poniesionych kosztów inwestycyjnych w ciągu 5-7 lat. Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to ekologiczny sposób na stale rosnące ceny prądu, na którym możesz tylko zyskać. Dzięki magazynom energii zbierasz nadmiar energii wyprodukowanej w ciągu dnia. Możesz więc wykorzystać jej zapasy w trakcie bardziej pochmurnych dni lub w nocy, kiedy Twoja instalacja fotowoltaiczna nie produkuje energii. W PCF mamy atrakcyjne warunki współpracy dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw rolnych. 

 Instalacje fotowoltaiczne Starachowice

Realizację zlecenia rozpoczynamy od audytu, przeprowadzanego na terenie Twojej posesji. W jego trakcie zbieramy informacje dotyczące powierzchni, na której będą montowane panele fotowoltaiczne oraz miejscu umiejscowienia falownika. Następnie wspólnie z konsultantem dobierzecie najlepsze instalacje, korzystając z szerokiego katalogu podzespołów, jaki proponujemy. Wówczas będziemy mogli umówić się na montaż w dogodnym dla Ciebie terminie. Montaż wykonywany jest wyłącznie przez naszych doświadczonych i kompetentnych fachowców. Już po zakończeniu prac, zapewniamy Ci opiekę serwisową i monitoring fotowoltaiki, zawarte w ostatecznej cenie usługi.

Panele fotowoltaiczne Starachowice

Ciesz się niskimi kosztami energii elektrycznej, zlecając nam montaż instalacji paneli fotowoltaicznych w Starachowicach. Dla wszystkich klientów mamy bardzo konkurencyjne ceny modułów i falowników oraz fachowe doradztwo, dlatego masz gwarancję satysfakcji. Możemy Ci zaproponować panele słoneczne pochodzące z oferty wyłącznie najlepszych producentów, które są wydajne i mają długi okres użytkowania. Nie musisz się też martwić o formalności ze swoim dostawcą prądu, zajmiemy się wszystkim w Twoim imieniu. Umów się na bezpłatny audyt jeszcze dziś i wprowadź zieloną energię do swojego domu.

Zamów bezpłatny audyt fotowoltaiczny

    * pola obowiązkowe

    Wysyłając do nas wiadomość, akceptujesz nasze zasady przetwarzania danych. Zobacz politykę prywatności.

    Masz więcej pytań? Napisz do nas!