Pompy ciepła Nowy Dwór Mazowiecki

Szukając alternatywy dla klasycznych pieców opalanych gazem lub węglem, koniecznie zwróć uwagę na korzyści, jakie daje instalacja pomp ciepła. Te nowoczesne urządzenia są jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej ekonomicznych sposobów ogrzewania różnego rodzaju obiektów – zarówno mieszkalnych, jak i przemysłowych. W połączeniu z fotowoltaiką tworzą darmowe źródło ogrzewania wody użytkowej i budynków.

Skuteczne, wydajne i energooszczędne pompy ciepła dla mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego

Szukasz doświadczonej i rzetelnej firmy, która oferuje sprawny i profesjonalny montaż pomp ciepła na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego? Skontaktuj się z nami! Nasi fachowcy pomogą dobrać Ci najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Zapewniamy również wsparcie w dopełnianiu wszelkich formalności czy uzyskiwaniu dofinansowań w ramach ulg termomodernizacyjnych lub rządowych programów np. „Czyste powietrze”, Mój Prąd, Moje Ciepła.

Zalety pomp ciepła

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesne pompy ciepła? Ich działanie oceniane jest jako niezwykle wydajne i skuteczne. Posiadają one źródło ciepła w odnawialnych źródłach np. powietrzu, gruncie lub wodzie – energia pobierana z tych źródeł kumulowana jest w pompie ciepła, skąd przekazywana jest do systemu ogrzewania (grzejników lub ogrzewania płaszczyznowego). Pompa ciepła może być instalowana zarówno w nowym, jak i modernizowanym budynku. Jest bezobsługowa, energooszczędna i bezpieczna dla środowiska naturalnego – nie emituje spalin, pyłów i innych szkodliwych zanieczyszczeń. Jest również wygodna i komfortowa w użytkowaniu – nie ma ryzyka wybuchu, pożaru lub zaczadzenia, a jej żywotność wynosi ponad 20 lat!

Chcesz zainstalować pompę ciepła w swoim domu lub firmie w Nowym Dworze Mazowieckim? Zapraszamy do współpracy!

Pompy ciepła – dlaczego warto:

Energooszczędność

wysoka efektywność energetyczna (A++) i niskie koszty eksploatacji

Wielofunkcyjność

grzanie ale również możliwość chłodzenia w lecie

Bezpieczeństwo i długa żywotność

nie ma ryzyka wybuchu, pożaru lub zaczadzenia a żywotność pomp ciepła to ponad 20 lat.

Wygoda i komfort w użytkowaniu

nie ma potrzeby czyszczenia czy rozpalania w piecu

Uniwersalność

możliwość montażu w budynkach nowych jak i istniejących

Szybki i łatwy montaż

podłączenie do istniejącej instalacji

Zapraszamy do kontaktu

    * pola obowiązkowe

    Wysyłając do nas wiadomość, akceptujesz nasze zasady przetwarzania danych. Zobacz politykę prywatności.

    Zobacz naszą pozostałą ofertę