Fotowoltaika dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Innowacyjna fotowoltaika — spółdzielnia mieszkaniowa i nie tylko

W ostatnich latach wyraźnie wzrosła świadomość społeczeństwa dotycząca ekologii oraz zrównoważonego rozwoju. Z tego powodu do grupy podmiotów zainteresowanych naszymi usługami licznie dołączają także spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe. Instalację pomp ciepła czy fotowoltaiki polecamy ich członkom zwłaszcza dlatego, że mogą oni skorzystać również z rządowych dofinansowań, takich jak Grant OZE. Tego typu programy to świetna okazja do uzyskania zwrotu nawet połowy zainwestowanych pieniędzy, a w przyszłości — szansa na całkowitą niezależność energetyczną.

Zlecenie nam montażu innowacyjnych systemów fotowoltaicznych to doskonały sposób na obniżenie kosztów użytkowania lokali, a także zwiększenie ich atrakcyjności dla kupujących. Z tego powodu nasze usługi polecamy nie tylko osobom chcącym poddać już istniejące obiekty modernizacji, ale też właścicielom działek, gdzie mają dopiero powstać budynki. Zainteresowane ofertą wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów projektu!

Kompleksowa pomoc w uzyskaniu dofinansowania na fotowoltaikę i pompy ciepła

To normalne, że osoby nieinteresujące się branżą energii odnawialnej nie znają zasad przyznawania dofinansowań na pompy ciepła lub fotowoltaikę. Z myślą o Klientach, którzy pragną zaoszczędzić swój cenny czas na czytaniu skomplikowanych planów, oferujemy pełną pomoc w zakresie wnioskowania o zwrot środków z inwestycji — również dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Jako doświadczeni eksperci indywidualnie, a także szczegółowo przeanalizujemy Twoją sprawę, po czym wyjaśnimy Ci wymagania, które musi spełniać instalacja, aby pieniądze zostały wypłacone na konto. Po sprawnej realizacji montażu fotowoltaiki czy pompy ciepła przygotujemy niezbędne dokumenty oraz w zrozumiały sposób wytłumaczymy, jak wypełnić wniosek. W ostatnim kroku dopniemy wszystkie formalności z odpowiednią instytucją, dzięki czemu będziesz mógł spać spokojnie, ciesząc się korzyściami płynącymi z zielonej energii.

Państwowe dofinansowania — pompy ciepła oraz fotowoltaika

Wspólnota mieszkaniowa oraz spółdzielnia to podmioty, które z powodzeniem mogą starać się o dofinansowanie inwestycji w fotowoltaikę. Chcecie zmniejszyć rachunki za ogrzewanie, stawiając na tańsze i odnawialne źródła energii? Zapraszamy do współpracy! Doskonale wiemy, że montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła jest sporym wydatkiem, dlatego z przyjemnością wyjaśnimy, na czym polega wybrany rządowy program wsparcia lub europejskie dofinansowanie.

Fotowoltaika albo pompa ciepła to bowiem rozwiązania, które wraz ze zwrotem części kosztów stają się znacznie bardziej opłacalne oraz pozwalają taniej ogrzewać dom i cieszyć się darmową energią elektryczną. Do zgłaszania się po fachową pomoc specjalistów Polskiego Centrum Fotowoltaiki zapraszamy nie tylko Klientów indywidualnych, przedsiębiorców czy rolników, ale także spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe. Dysponujemy szerokim doświadczeniem w zakresie uzyskiwania dotacji na inwestycje OZE, a co ważne świadczymy również kompleksowe usługi montażowe i serwisowe.

Twoja spółdzielnia mieszkaniowa rozważa instalację fotowoltaiki? Z przyjemnością pomożemy z sukcesem doprowadzić ten projekt do końca — od wsparcia w wypełnieniu wniosku aż po montaż konkretnych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy!

Pozostałe dofinansowania

Czyste

Powietrze

Program dla Klientów wymieniających źródło ciepła na paliwo stałe i instalujących pompę ciepła. Możliwość uzyskania dofinansowania nawet 9 000zł!

Mój

prąd

Program dla Klientów planujących montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy do 10 kWp. Dofinansowanie w ramach programu może wynieść nawet 7 000 zł.

Wsparcia regionalne

Nawet 15 000 zł może wynieść wsparcie regionalne. Uzależnione jest od miejscowych przepisów i lokalnych inicjatyw wspierających indywidualne rozwiązania OZE.

Sprawdź naszą bazę wiedzy

Czym jest fotowoltaika i jak działa instalacja?

Jakie oszczędności dzięki fotowoltaice?

Czym jest i kogo dotyczy system net-billing?

Najczęsze pytania dotyczące instalacji PV?

Poznaj naszą ofertę