Gdzie instalujemy nasze panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika Sochaczew

Szukasz skutecznego rozwiązania, które pomoże Ci obniżyć rachunki za prąd? Postaw na odnawialne źródła energii! Własna instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci zmniejszyć koszty energii nawet o 90% i ochronić swoje gospodarstwo domowe lub firmę przed podwyżkami cen energii elektrycznej! Zdecyduj się na montaż paneli fotowoltaicznych, które dzięki swojej specjalnej konstrukcji i zastosowaniu odpowiednich, nowoczesnych komponentów umożliwią konwersję energii słonecznej na prąd. Uniezależnij się od podwyżek cen prądu przez co najmniej 25 lat!

Fotowoltaika to dbałość o środowisko naturalne i gwarancja obniżenia rachunków za prąd

Dlaczego warto posiadać instalację fotowoltaiczną? Przede wszystkim to duże oszczędności dla całej Twojej rodziny lub przedsiębiorstwa – zmniejszenie rachunków z energię elektryczną i zabezpieczenie przed podwyżkami cen. Montaż paneli przez doświadczoną firmę jest łatwy i szybki, a sama instalacja jest bezobsługowa, nie wymaga też częstych i skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych. Co istotne – inwestycja w fotowoltaikę szybko się zwraca, a na sam montaż urządzeń można otrzymać dofinansowanie z rządowych programów lub ulg podatkowych. Fotowoltaika to również rozwiązanie bezpieczne dla środowiska – umożliwia pozyskanie czystej i ekologicznej energii bez emisji CO2 i innych szkodliwych substancji.

Instalacja fotowoltaiczna Sochaczew – korzyści

Obniżenie rachunków za prąd

Rachunki niższe nawet o 90%!

Czysta i ekologiczna energia

Średnia domowa instalacja (5kWp) ogranicza emisję CO2 o ponad 100 ton w ciągu 25 lat

Zabezpieczenie się przed podwyżkami

Ponad 25 lat ochrony swoich rachunków za energię elektryczną

Bezobsługowe i długowieczne użytkowanie

Brak kosztów serwisu Ponad 25 lat działania instalacji

Szybki zwrot z inwestycji

Ulgi podatkowe, dofinansowania do inwestycji oraz darmowa energia słoneczna dają nawet 15-20% zysku rocznie z zainwestowanej kwoty

Łatwa i szybka instalacja

Średnio 2-3 dni od momentu rozpoczęcia montażu

Myślisz o instalacji paneli fotowoltaicznych? Zamów u nas bezpłatny audyt fotowoltaiczny!

W Polskim Centrum Fotowoltaiki oferujemy instalacje fotowoltaiczne dopasowane zarówno do potrzeb Klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorców. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w energetyce. Wykonujemy profesjonalne audyty fotowoltaiczne i projekty instalacji, montaż i serwis paneli, oferujemy również pomoc, doradztwo i wsparcie w dopełnianiu wszystkich formalności i uzyskiwaniu dofinansowań. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Sochaczewa i nie tylko!

Zamów bezpłatny audyt fotowoltaiczny

    * pola obowiązkowe

    Wysyłając do nas wiadomość, akceptujesz nasze zasady przetwarzania danych. Zobacz politykę prywatności.

    Masz więcej pytań? Napisz do nas!